منو

درباره ما

چند سالی است که خرید اینترنتی میان کاربران ایرانی از اهمیت بالایی برخوردار شده است. فروشگاه‌های اینترنتی زیادی هرروز شروع به کار می‌کنند که شعارشان تغییر این بازار به نفع مشتریان است اما بزرگ‌ترین خواسته‌های مشتریان به هیچ وجه مورد توجه‌شان قرار نمی‌گیرد. با توجه به شرایط اقتصادی، فروش اقساطی کالا در سراسر کشور، ارسال رایگان کالاها و ضمانت اصالت می‌تواند اهمیت بالایی برای تمام کاربران داشته باشد. فروشگاه اینترنتی اُچک، با هدف فروش کالاهای دیجیتال به صورت قسطی و نقدی (به تمام نقاط کشور) به وجود آمده و اصالت تمام کالاهای موجود را ضمانت می‌کند. همچنین با وجود بالا رفتن عجیب هزینه ارسال برخی از فروشگاه‌های اینترنتی، اُچک تمام محصولات را به صورت رایگان برای تمام کاربرانش ارسال می‌کند.

ثبت سفارش بر پایه نقد و یا اقساط

در اوچک می‌توانید کالاهای الکترونیکی و دیجیتالی مورد نیاز خود را به دو صورت نقدی یا قسطی خریداری کنید. پس از طی کردن مراحل خرید کالا، می‌توانید با پرداخت بر پایه نقد یا قسط، روش مورد علاقه خود را برای خرید کالا انتخاب کنید.

پشتیبانی از تمام کالاهای دیجیتال

فروشگاه‌های اینترنتی بزرگی در ایران وجود دارند که روی حوزه‌های مختلفی تمرکز کرده‌اند. این فروشگاه‌ها معمولا از هر دسته‌بندی، سراغ تعدادی کالای پرفروش می‌روند و پشتیبانی خوبی از تمام کالاها ندارند. اما در فروشگاه اُچک، ما از تمام کالاهای دیجیتال پشتیبانی می‌کنیم و می‌توانید برای پیدا کردن کالاهای کم‌یاب هم روی ما حساب باز کنید.

بستری آنلاین برای خرید اقساطی

با این که در بسیاری از نقاط جهان و کشورهای پیشرفته، خرید بر پایه قسط یک روش مرسوم است متاسفانه در کشور ما، به دلیل بالا رفتن بیش از حد قیمت در خریدهای قسطی، عدم اعتماد و … بسیاری از کاربران از این روش دوری می‌کنند. در اُچک ما تلاش کرده‌ایم تا با کمترین سود ممکن، امکان خرید اقساطی بسیار آسان کالا را برای کاربران ممکن کنیم.

دریافت کاتالوگ

جهت دریافت کاتالوگ خدمات شرکت جهان گستر کالای پژواک (اُچک) کلیک نمایید.

کالا هایی که دیده ایید !
فیلتر بر اساس شهر محصول
اُچک
فیلتر بر اساس شهر محصول
اُچک